En Yakın Hurdacı

14+

Yıllık İş
Tecrübesi

Hakkımızda

Hurda satıcısı seçmek, birçok kişinin tereddüt ettiği süreçlerden birine işaret eder. Bu nedenle size en yakın hurdacıyı seçerken özel detaylara dikkat etmelisiniz. Hurda bayii seçmenin avantajlarını değerlendirerek hareket etmek, karlı bir alışveriş yapmanızı da sağlar.

Hurda alım satımında sizin için ne önerdiğimizi düşünmeden hareket etmenin ayrıcalıklarını unutmamalısınız. Bu sayede beklentilerinizi aşacak bir hurda satışı gerçekleştirebileceksiniz. Firmamız yıllardır büyükşehir olarak bilinen bu güzel şehirde en yakın hurda satıcısı olarak yılların tecrübesini ve bilgi birikimini müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Bulunduğunuz yere yakın olan firmamız İstanbul başta olmak üzere çevre illerde ağırlıklı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İster fabrika ister sanayi sitesi olsun, araç ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize nakit ödeme yaparak yüksek tonajlı atık ürünleri satın alıyoruz.

Size en yakın hurda satıcınız olarak yıllardır Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında İstanbul genelinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız ilerlemesini kurumsal adımlarla hız kesmeden gerçekleştirmektedir. Demir, bakır, alüminyum, krom, sac ve her türlü metal alımlarınız firmamız tarafından size en yakın hurda satıcısı olarak yerinde ve değerinde satın alınır.