Hurdacı

Hurdacılık Nedir?

 Artık kullanılamayacak durumda olan hurda ürünleri alıp geri dönüştüren kişilere hurda ticareti yapanlara hurdacı denir. Bu sayede ülke ekonomisi açısından da büyük bir kazanç elde etmektedirler. Atık metaller israf edilmek yerine yeniden kullanılabilir hale gelir.

Hurda malzemelerinin kısa sürede toplanması ve dönüştürülmesi geri dönüşüm açısından oldukça önemlidir. Toplum da bu bilinci kazanmalıdır. Bu sayede ekonomik açıdan önemli bir adım atılmış olacaktır. Zafer Metal Hurdacılık firmamız İstanbul çevresindeki tüm hurdaların toplanarak geri dönüşüm tesislerine gönderilmesini sağlamaktadır. Bunun için firmamızla iletişime geçmeniz mümkündür.

Zafer Metal Hurdacılık gelişmiş bir hurda firmasıdır. Firmamızda, demir, bakır, çinko, alüminyum, kablo gibi kabul edilen birçok çeşit hurda bulunmaktadır. Zafer Metal Hurdacılık çalışan haklarını gözeten, evrensel iş etiği kurallarına uyan, dürüstlük ilkesini benimseyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hurda firmasıdır. 

Zafer Metal Hurdacılık olarak sizlere en güncel fiyatlar sunarak sizlerin memnuniyetini her daim gözetiyoruz. Hurdalarınızın alım ve satımını yaparken fiyatını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan biri satılan hurdanın değeridir, kilogram ile hesaplama yapılır bu nedenle hurdanızın değeri oldukça önemlidir. Hurdanızın güncel değerini öğrenmeden satışını yapmanız önerilmemektedir. Bir diğer faktör ise seçtiğiniz hurdacının konumudur. Bulunduğunuz konuma yakın bir hurda firması seçmeniz işleminizin süresini de kısaltacaktır. 

Firmamız tüm Türkiye geneline hizmet vermektedir. Var olan şubelerimiz sayesinde her daim sizlere en yakındayız. Bu sebeple firmamızı ararken hiçbir şüphe duymadan hakkınızın gözetileceğini bilerek gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Bütün hurdalarınız %100 fabrika fiyatlarından, kapınızda nakit ödeme yaparak gerçekleştirilir.