Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum

Elinizdeki Alüminyum Hurdalarınızı paraya dönüştürmek ve geri dönüşüme katkıda bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hurdalarınızı satabilirsiniz. Verdiğiniz adrese gelerek hurdalarınızı alıyoruz. Alüminyum Hurdaların çok hafif olmasıyla birlikte hacimleri oldukça fazladır. Zafer Metal Hurdacılık olarak her türlü alüminyum hurdalarınızın alımını yapıyoruz. Bu sayede hem sizler kazanıyorsunuz, hem de çevre geri dönüşümüne katkıda bulunmuş oluyoruz.

Hurda Alüminyum, yumuşak ve hafif bir metal olup gümüş renktedir. Bu renk, çok fazla havaya maruz kaldığında üzerinde oluşan ince oksit tabakasından ileri gelir. Alüminyum Hurda, zehirleyici ve manyetik bir yapıya sahip değildir. Kıvılcım çıkarmaz. Yoğunluğu, çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Kolaylıkla dövülebilir, makinede işlenebilir. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması, üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasındandır.

Sizler de zaman kaybetmeden elinizdeki hurdaları değerlendirmek istiyorsanız aşağıdaki numarayı arayarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz…